Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/Rostkowo/s1.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Rostkowo/s1.jpg'
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Rostkowo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

XXXVI Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Rostkowo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pod hasłem „KOSTKA  znaczy  WIĘCEJ”, 15 września 2018,  roku odbyła się 36. Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży Przasnysz – Rostkowo. Z naszej szkoły wzięło w niej udział 48 osób.

Przed wyjazdem do Przasnysza spotkał się z nami ksiądz proboszcz Sławomir Wiśniewski, który zachęcał do wspólnej modlitwy i pobłogosławił nas na trud pielgrzymowania.
Z Przasnysza dekanat nasielski wyruszył w grupie 16.Wędrując do Rostkowa w ROKU ŚW.STANISŁAWA KOSTKI I ROKU STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, dziękowaliśmy Bogu za naszego patrona, syna polskiej mazowieckiej ziemi. W deszczu i wietrze nieśliśmy też swoje prywatne intencje.
Msza święta odbyła się na placu przy sanktuarium naszego patrona w Rostkowie w świetle przebijających się promieni słonecznych. Przewodniczył jej ksiądz biskup Mirosław Milewski. Kazanie wygłosił ksiądz Kamil Kowalski, były wikariusz naszej parafii. Odwołując się do dziecięcych marzeń każdego człowieka, przybliżał świętość, do której jesteśmy powołani.
Piękna oprawa liturgiczna, możliwość spowiedzi w niecodziennych warunkach...to wzruszało małe i większe serca.
Naszej szkolnej wspólnocie przewodniczyły: p.E.Zychora, B.Jaskulska i p.B.Majewska.

{gallery}Rostkowo{/gallery}

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna