Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

II niedziela zwykła 15.01.23 r.

  1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”.

Czytaj więcej: II niedziela zwykła 15.01.23 r. 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 8.01.23 R.

  1. Obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – Epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu.

Czytaj więcej: NIEDZIELA  CHRZTU  PAŃSKIEGO 8.01.23 R.  

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1.01.2023 r.

  1. Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, którą rozpoczynamy Nowy Rok Pański 2021, kończy oktawę Narodzenia Pańskiego. To także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Za wstawiennictwem Świętej Bożej rodzicielki pragniemy prosić Boga o pokój na świecie, zwłaszcza w Ukrainie,  a także w naszej Ojczyźnie, w naszych rodzinach, w miejscu pracy i w naszym sercu. Niech uczyni nas bardziej kochającymi i otwartymi na Niego i każdego człowieka.

Czytaj więcej: Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1.01.2023 r. 

Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26.12.22 r.

  1. Dziś drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Kościoła, który był diakonem Kościoła jerozolimskiego, jednym z siedmiu wybranych do posługi. W chwili prześladowania nie wyparł się Jezusa. Niech świadectwo jego wierności będzie dla nas wyzwaniem, żebyśmy z odwagą i miłością dzielili się radością płynącą z narodzenia Dzieciny.

Czytaj więcej: Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26.12.22 r. 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej