XXIV niedziela zwykła 12.09.21 r.

  1. Dziś beatyfikacja Stefana kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Msza św. beatyfikacyjna o godz. 12.00. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w uroczystościach beatyfikacyjnych za pośrednictwem mediów. O godz. 20.15 w Programie 1 TVP - Koncert „Ten zwycięża, kto miłuje”, przygotowany z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.

Czytaj więcej: XXIV niedziela zwykła 12.09.21 r. 

XXIII niedziela zwykła 5.09.21 r.

  1. Dziś w Kościele Polskim dzień Solidarności z Afganistanem i Afgańczykami. Podczas modlitwy powszechnej prosimy Boga o pokój w Afganistanie, a po Mszach Świętych możemy złożyć do puszek ofiarę na pomoc Afgańczykom.

Czytaj więcej: XXIII niedziela zwykła 5.09.21 r. 

XXII niedziela zwykła 29.08.21 r.

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości. Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzi na Apel naszych Biskupów serdecznie dziękujemy i życzymy pielęgnowania życia w trzeźwości.

Czytaj więcej: XXII niedziela zwykła 29.08.21 r. 

XIX niedziela zwykła 8.08.21 r.

  1. Przypominamy, że sierpień jest miesiącem trzeźwości narodowej. Podejmując rezygnację z picia napojów alkoholowych, chcemy przepraszać Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie. Nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

Czytaj więcej: XIX niedziela zwykła 8.08.21 r. 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej