WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 21.05.23 r.

  1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Kościele jest obchodzona już od V wieku. Chrystus Pan, zanim opuścił ziemię, powiedział do Apostołów: „A Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony, przyciągnę wszystkich do siebie” (J 12,32).

Czytaj więcej: WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 21.05.23 r. 

VI Niedziela Wielkanocna 14.05.23 r.

  1. Przez kolejne dni maja kroczymy z Maryją, opromienieni i radośni Paschą Jej Syna. Dziś, w szóstą niedzielę Wielkanocy, gromadzimy się wokół ołtarza, żeby to misterium paschalne mogło przemienić całe nasze życie. Przyjmowanie sakramentów świętych, zwłaszcza pełny udział w Eucharystii, wsłuchiwanie się w słowo Boże – to wszystko otwiera nas na Najwyższego, który zadziwia swoją mocą, dobrocią i bezinteresownością.

Czytaj więcej: VI Niedziela Wielkanocna 14.05.23 r. 

V Niedziela wielkanocna 7.05.23 r.

  1. Dziś kolejna – piąta niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Możemy ten Wielkanocny Sakrament przyjąć i pozwolić, aby przemieniał nas wewnętrznie, czynił nas coraz bardziej podobnymi do Chrystusa. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby już tu, na ziemi, zacząć wchodzić w świętą rzeczywistość Nieba.

Czytaj więcej: V Niedziela wielkanocna 7.05.23 r. 

IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza - 30.04.23 r.

  1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

Czytaj więcej: IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza - 30.04.23 r. 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej