Intencje mszalne 21.05. - 8.06.24 r.


 

Wtorek 21 maja 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Leokadię Niezgoda 7pp ost. 
                    2. Za + Andrzeja Karolaka 5pp ost.

Środa 22 maja 2024 r.

Godz. 18.00  Za + Damiana Gągolewskiego 6pp

Czwartek 23 maja 2024 r.

Godz. 18.00  Za + Zofię Górską 5pp ost.

Piątek 24 maja 2024 r.

Godz. 17.00  Za + dusze w czyśćcu cierpiące
Godz. 18.00 
Za + Bożenę Olech 4pp

Sobota 25 maja 2024 r.

Godz. 16.00  ślub Sochoccy  
Godz. 17.00  Za + Józefa Siwek (4 rocznica śmierci), Irenę Szulecką oraz rców Koryckich i Siwek
Godz. 18.00  Za + rców Jadwigę i Aleksandra Wysockich oraz Edwarda Buraczewskiego (w rocznicę śmierci)

Trójcy Przenajświętszej 26 maja 2024 r.

Godz.   8.00  1. Za + Jadwigę, Tadeusza i Grzegorza Duchnowskich 
                     2. Za + rców Kazimierza i Helenę Różalskich
Godz. 11.00  Za + Władysława i Walentynę Ciosek
Godz. 17.00  Za + Danutę Kapusta z okazji dnia Matki

Poniedziałek 27 maja 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za +Tadeusza Osińskiego 12pp
                    2. Za + Danutę Piątkowską

Wtorek 28 maja 2024 r.

Godz. 18.00  Za + Stanisława Frączkiewicza w 19 rocznicę śmierci

Środa 29 maja 2024 r.

Godz. 17.00  Za + Danielę i Adama Kurpiewskich oraz za ich rodziców
Godz. 18.00  Za + Ewę Dalecką 9pp                       

BOŻE  CIAŁO  Czwartek 30 maja 2024 r.

Godz.   8.00  Za + rców Walentynę i Władysława, Tadeusza i Ryszarda Adamskich
Godz.  11.00  w intencji parafian          

Piątek 31 maja 2024 r.

Godz.  18.00  1. Za + Irenę Sobiepanek w 4 rocznicę śmierci, rców Łucję i Eugeniusza, siostry Teresę i Annę, brata Jana i teściów Urbańskich
                      2. Za + Józefę Szmigrodzką 3pp

Sobota 1 czerwca 2024 r.

Godz. 17.00  Za + Marka Cychowskiego 2pp
Godz. 18.00  1. Za + Władysława Podgrudnego w 29 rocznicę śmierci
                    2. Za + Leszka Cichosza

Niedziela zwykła 2 czerwca 2024 r.

Godz.   8.00  1. Za + Mieczysława, Wacławę i Henryka Muzal
2. dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB i BB dla Renaty i Grzegorza Różalskich z okazji 25 rocznicy ślubu
Godz. 11.00  Za + Lucynę i  Waldemara Bendowskich oraz Anastazję i Franciszka Mariańskich
Godz. 17.00  Za + Kazimierza i Olgę Śmietana oraz ich dzieci Mariolę i Grzegorza  

Poniedziałek 3 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  Za + Irena Suchecka 2pp

Wtorek 4 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Damiana Gągolewskiego 7pp
                    2. Za + Bożenę Koczara

Środa 5 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Ireneusza Wawrzyńskiego 8pp
                    2. Za + Andrzeja Karolaka ppost                             

 Czwartek 6 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Tadeusza Osińskiego 13pp
                    2. Za + Kamila Muzal 1pp

Piątek 7 czerwca 2024 r.

Godz.  18.00  Za + Ewę Dalecką 10pp ost.                                     

Sobota 8 czerwca 2024 r.

Godz. 17.00  1. Za + Mieczysława Nagórskiego
                    2. Za + Stanisława Chojnackiego  45 rocznicę śmierci  
Godz. 18.00  1. Za + Aleksandrę i Antoniego Moczek, Elżbietę Karolak i Józefa Piotrowskiego                                  2. Za + Bożenę Elżbietę Urbańską w 7 rocznicę śmierci

Niedziela zwykła 9 czerwca 2024 r.

Godz.   8.00  Za + Julię, Jana i Andrzeja Komorowskich
Godz. 11.00  1. Za + męża Kazimierza Grochowskiego w 9 rocznicę mierci, oraz rców Bloch i brata Arkadiusza
                    2. Za + Urszulę Fryc i Władysława Szajt
Godz. 17.00  dziękczynna z prośbą o opiekę MB i BB dla Sylwii i Piotra Marciniaków z okazji 1 rocznicy ślubu

 Poniedziałek 10 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Bożenę Koczara 9pp 
                    2. Za + Bożenę Olech 5pp

Wtorek 11 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Kazimierza i Barbarę Wernikowskich, rców i syna Wojciecha Wernikowskich
                    2. Za + Leszka, Władysławę i Stanisława Śliwińskich

Środa 12 czerwca 2024 r.

Godz. 18.00  1. Za + Annę i Janusza Mikulskich, Zdzisława Gers
                    2. Za + Wiesława Trojnara 1pp                             

 Czwartek 13 czerwca 2024 r.

Godz.  18.00  1. Za + Ireneusza Wawrzyńskiego 9pp
                     2. Za + Józefę Szmigrodzką 4pp 

Piątek 14 czerwca 2024 r.

Godz.  18.00  1. Za + Damiana Gągolewskiego 8pp                
                     2. Za + Barbarę Ostrowską rocz. śm.

Sobota 15 czerwca 2024 r.

Godz. 16.00  ślub Szymańscy Łukasz i Martyna
Godz. 17.00  ślub Milewski - Lewandowska
Godz. 18.00  Za + Sławomira i Danutę Gałązka  

Niedziela zwykła 16 czerwca 2024 r.

Godz.   8.00  1. Za + męża Władysława Antoniewicz, rców Bronisławę i Stanisława Werczyńscy, Martę Malinowską, Joannę Werczyńską 
                    2. Za + Janinę i Zacheusza Zembrzuskich, z rny Wiśniewskich i Sierzputowskich

Godz. 11.00  Za + Stanisława Witkowskiego i jego rców                                
Godz. 17.00  Za + Bronisławę i Stanisława Zawadzkich

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna