Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

APEL POLICJI

W ostatnich dniach policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim ponownie odnotowali przypadki oszustw wyłudzających pieniądze od mieszkańców powiatu nowodworskiego. Sprawcy kontaktują się telefonicznie ze swoją ofiarą podając się za policjanta, prokuratora czy pracownika banku i wykorzystując łatwowierność i niewiedzę ob. Wyłudzają od nich znaczne kwoty pieniędzy. W związku z tym Komeda Powiatowa Policji w Nowym Dworze zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu nowodworskiego z APELEM.

 

 POLICJA OSTRZEGA !!!

 NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ „NA POLICJANTA”, „WNUCZKA” CZY „PRACOWNIKA BANKU” !!!

 PAMIĘTAJ !!!

Jeżeli ktoś do Ciebie dzwoni i podaje się za policjanta, prokuratora czy pracownika banku, a następnie informuje o wypadku członka Twojej rodziny lub mówi, że pieniądze na Twoim koncie bankowym są zagrożone i chce dodatkowo, aby zaciągnąć pożyczkę oraz prosi o natychmiastowe przekazanie pieniędzy na pewno jest to OSZUST !!!

Policjanci, prokuratorzy, pracownicy banków nigdy nie dzwonią z żądaniami przekazania pieniędzy. Nigdy też nie proszą, by brał/a udział w „tajnych operacjach Policji”.

JEŻELI  PODEJRZEWASZ,  ŻE  KTOŚ  PRÓBUJE  CIĘ  OSZUKAĆ,  NATYCHMIAST SIĘ  ROZŁĄCZ  I  NIE  KONTYNUUJ  POŁĄCZENIA,  A  NASTENIE  ZADZWOŃ  POD  NR 12  LUB  ZGŁOŚ  SIĘ  DO  NAJBLIŻSZEJ  JEDNOSTKI  POLICJI.

 

NIE  DAJ  SIĘ  OKRAŚĆ !!!

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna