Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/roraty/ror18/ro3.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/roraty/ror18/ro3.jpg'
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów roraty/ror18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Z Duchem Twoim... Roraty 2018

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów roraty/ror18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W drugim roku poświęconym w Kościele polskim Duchowi Świętemu podczas rorat przybliżaliśmy sobie Trzecią Osobę Trójcy Przenajświętszej.

W pierwszej części rorat przypominaliśmy sobie dary Ducha Świętego:  mądrość, rozum, rada, męstwo, umiejętność, pobożność i bojaźń Boża. Odkrywaliśmy ich działanie w życiu wybranych postaci biblijnych: Józefa egipskiego, Abrahama, proroków, a szczególnie u Jeremiasza,  Mojżesza, sędziego Gedeona, króla Dawida, oraz Apostołów, szczególnie Piotra i Jana.

W drugiej części, uczestnicy rorat przekonywali się, jak dary mogą Ducha Świętego mogą owocować w życiu tych, którzy pozwolą Mu się poprowadzić. Św. Paweł wymienia w Liście do Galatów aż 9 owoców Jego działalności. To miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność i opanowanie.

Cieszymy się z licznego udziału parafian, cieszymy się obecnością młodzieży wraz ze swoją katechetką. Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólne czuwanie i duchową wędrówkę po ścieżkach adwentowych wraz z Duchem Świętym. Niech Maryja wyprasza wszystkim uczestnikom rorat moc Ducha Świętego i przekonanie, że z Nim wszystko jest możliwe.

{gallery}roraty/ror18{/gallery}

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna